IKCM15H60GAXKMA2
INFINEON

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st50113834
Date Code:18
文档
产品属性
| Current | 15 A |
| Current Rating | 15 A |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Height | 5.6 mm |
| Isolation Voltage | 2 kV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 18.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 14.5 V |
| Mount | Through Hole |
| Nominal Supply Current | 370 µA |
| Number of Outputs | 4 |
| Number of Pins | 24 |
| Output Current | 15 A |
| Output Voltage | 600 V |
| Package Quantity | 280 |
| REACH SVHC | No |
| Voltage | 600 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 11
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $49.178 |
| 20 - 99 | $48.244 |
| 100 - 199 | $47.777 |
| 200 - 999 | $47.497 |
| 1,000 - 1,999 | $46.937 |
| 2,000 - 3,999 | $46.657 |
| 4,000 - 7,999 | $46.564 |
| 8,000 - | $46.489 |





