ECHU1C823JX5
PANASONIC
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st50108485
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 82 nF |
| Case/Package | 1210 |
| Case Code (Imperial) | 1210 |
| Case Code (Metric) | 3225 |
| Contact Plating | Copper, Silver, Tin |
| Depth | 2.5 mm |
| Dielectric | PPS |
| Dielectric Material | Polyphenylene |
| Dissipation Factor | 0.6 % |
| Height | 2.1 mm |
| Height - Seated (Max) | 2.3114 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8532250080, 8532250080|8532250080, 8532250080|8532250080|8532250080, 8532250080|8532250080|8532250080|8532250080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage | 16 V |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
| Width | 2.4892 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,800
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1.912 |
| 10 - 49 | $1.57 |
| 50 - 99 | $1.042 |
| 100 - 299 | $0.976 |
| 300 - 499 | $0.932 |
| 500 - 999 | $0.924 |
| 1,000 - 1,999 | $0.917 |
| 2,000 - | $0.914 |




