- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 56400001009(LITTELFUSE)
产品属性
| Case/Package | Radial |
| Color | Black |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 6.3 A |
| Depth | 2.55 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 6.3 A |
| Illumination Type | Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage | 250 V |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 2.54 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 93
MOQ:75
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 75 - | $0.987 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




