BFP460 H6327
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOT |
| Collector Base Voltage (VCBO) | 15 V |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 5.8 V |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 4.5 V |
| Emitter Base Voltage (VEBO) | 1.5 V |
| Frequency | 22 GHz |
| Gain | 26.5 dB |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Breakdown Voltage | 5.8 V |
| Max Collector Current | 50 mA |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 230 mW |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Noise Figure | 1.1 dB |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| Package Quantity | 3000 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Polarity | NPN |
| Power Dissipation | 200 mW |
| Power Gain | 17.5 dB |
| Transition Frequency | 22 GHz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




