BFC233910224
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 220 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 7 mm |
| Dielectric | PP |
| Dielectric Material | PP |
| Height - Seated (Max) | 13.4874 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 15 mm |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PC Pins |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating (AC) | 310 V |
| Voltage Rating (DC) | 630 V |
| Width | 7.0104 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 42,000
MOQ:750
SPQ:750
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 750 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




