- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0451.080MRL(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 80 mA |
| Depth | 2.69 mm |
| Diameter | 2.69 mm |
| Fuse Current | 80 mA |
| Height | 2.69 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 4.05 Ω |
| Terminal Material | Gold |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




