- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0287040.PXS(LITTELFUSE)
产品属性
| Color | Orange |
| Current Rating | 40 A |
| Height | 12.2936 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 1.44 Ω |
| Schedule B | 8536100040, 8536100040|8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040|8536100040 |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 5.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




