- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 01543.15DR(LITTELFUSE)
产品属性
| Color | White |
| Current Rating | 3.15 A |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Mount | Surface Mount |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,500
MOQ:1,500
SPQ:1,500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




