- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 64600001233(LITTELFUSE)
64600001233
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Black |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 6.3 A |
| Depth | 9 mm |
| Illumination Type | Illuminated |
| Material | Tin |
| Mount | Horizontal , PCB |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| Packaging | Bulk |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 250 V |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 15,900
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




