1212020001
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0001 |
| China RoHS | Compliant |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Silver |
| Country of Origin | PL |
| Depth | 20.9 mm |
| Gender | Receptacle |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Orientation | Right Angle |
| REACH SVHC | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 400
MOQ:50
SPQ:50
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




