1050570001
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| China RoHS | Compliant |
| Color | Black |
| Connector Type | Receptacle, USB |
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Country of Origin | CN |
| Current Rating | 1 A |
| Depth | 14.3 mm |
| Features | Shielded |
| Gender | Female |
| Height | 10.75 mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole , Vertical |
| Number of Circuits | 3 |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Pins | 4 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Terminals | 4 |
| Orientation | Vertical |
| Pitch | 2 mm |
| Plating | Tin |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8536695050, 8536695050|8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050|8536695050 |
| Termination | Solder |
| USB Standard | USB 2.0 |
| Voltage Rating | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 84
MOQ:84
SPQ:84
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 84 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




