LQW18AN10NG00D
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st50083830
Date Code:2019
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW18 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 650mA |
| Inductance | 10 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| Q @ Freq | 35 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 110mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±2% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,772
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 299 | $0.153 |
| 300 - 499 | $0.119 |
| 500 - 999 | $0.11 |
| 1,000 - 3,999 | $0.104 |
| 4,000 - 4,999 | $0.099 |
| 5,000 - 9,999 | $0.099 |
| 10,000 - 29,999 | $0.098 |
| 30,000 - | $0.097 |





