MCR10EZHF5621
ROHM
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st50082204
Date Code:2002
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Composition | Thick Film |
| Height | 550 µm |
| Introduction Date | 1996-12-01 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 125 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Dissipation | 125 mW |
| Power Rating | 125 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 5.62 kΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 150 V |
| Voltage Rating (DC) | 150 V |
| Width | 1.25 mm |
| Working Voltage | 150 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 8,531
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 999 | $0.026 |
| 1,000 - 3,999 | $0.023 |
| 4,000 - 4,999 | $0.018 |
| 5,000 - 9,999 | $0.018 |
| 10,000 - 29,999 | $0.017 |
| 30,000 - | $0.016 |
| - | - |
| - | - |




