IHLP2020CZER220M11
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st50023769
Date Code:14
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2020CZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 1.9A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.7A |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 270mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.216"L x 0.204"W(5.49mm x 5.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 40
MOQ:40
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 40 - 399 | $2.314 |
| 400 - 1,999 | $2.286 |
| 2,000 - 3,999 | $2.23 |
| 4,000 - 19,999 | $2.202 |
| 20,000 - 39,999 | $2.193 |
| 40,000 - 79,999 | $2.188 |
| 80,000 - 159,999 | $2.185 |
| 160,000 - | $2.177 |





