RDBD-25S-LN(55)
文档
产品属性
| Color | Black |
| Connector Type | Plug |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Voltage Rating (AC) | 350 V |
| Contact Voltage Rating (DC) | 490 V |
| Current Rating | 3 A |
| Height | 12.55 mm |
| Housing Material | PBT |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 25 |
| Number of Positions | 25 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Right Angle |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 350 V |
| Width | 19.27 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $21.023 |
| 10 - 49 | $17.291 |
| 50 - 99 | $16.544 |
| 100 - 499 | $15.984 |
| 500 - 999 | $15.611 |
| 1,000 - 1,999 | $15.537 |
| 2,000 - 3,999 | $15.481 |
| 4,000 - | $15.453 |






