- Top >
- 被动元件 >
- 继电器 >
- Relay Sockets >
- PLE08-0(OMRON)
PLE08-0
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 28.95 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | PC Pin |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $10.356 |
| 20 - 99 | $8.676 |
| 100 - 199 | $8.116 |
| 200 - 999 | $7.836 |
| 1,000 - 1,999 | $7.743 |
| 2,000 - 3,999 | $7.669 |
| 4,000 - 7,999 | $7.613 |
| 8,000 - | $7.585 |





