- Top >
- 被动元件 >
- 继电器 >
- Relay Sockets >
- PL11(OMRON)
PL11
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 10 A |
| Height | 20.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , PCB , Panel |
| Number of Contacts | 11 |
| Number of Pins | 11 |
| Number of Positions | 11 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | 3PDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 51 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 25
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $4.563 |
| 50 - 249 | $4.003 |
| 250 - 499 | $3.63 |
| 500 - 2,499 | $3.555 |
| 2,500 - 4,999 | $3.499 |
| 5,000 - 9,999 | $3.471 |
| 10,000 - 19,999 | $3.466 |
| 20,000 - | $3.462 |





