DX20M-26S(50)
HIROSE

RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st49978902
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 500 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Female |
| Housing Color | Black |
| Insulation Material | PBT |
| Insulation Resistance | 250 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 4 years ago) |
| Mount | Panel, Through Hole |
| Number of Positions | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 2.54 mm |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $16.572 |
| 20 - 99 | $15.639 |
| 100 - 199 | $14.892 |
| 200 - 999 | $14.332 |
| 1,000 - 1,999 | $14.052 |
| 2,000 - 3,999 | $13.959 |
| 4,000 - 7,999 | $13.884 |
| 8,000 - | $13.828 |




