DX10G1M-26SE(50)
HIROSE

RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st49978896
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 500 mA |
| Depth | 16.7 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Plastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Panel, Through Hole |
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Terminals | 26 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 2.54 mm |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8536695050 |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $10.354 |
| 20 - 99 | $8.675 |
| 100 - 199 | $8.115 |
| 200 - 999 | $7.835 |
| 1,000 - 1,999 | $7.742 |
| 2,000 - 3,999 | $7.667 |
| 4,000 - 7,999 | $7.611 |
| 8,000 - | $7.583 |




