D4JL-2NFA-C5
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 3 A |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel |
| Operating Force | 60 N |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 15.0114 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | 3PST |
| Voltage Rating (AC) | 240 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $544.742 |
| 10 - 49 | $541.943 |
| 50 - 99 | $541.01 |
| 100 - 499 | $540.263 |
| 500 - 999 | $539.703 |
| 1,000 - | $539.155 |
| - | - |
| - | - |





