- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- D4C-4220(OMRON)
D4C-4220
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Current Rating | 100 mA |
| Contact Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Current Rating | 100 mA |
| Electrical Life | 200 kcycles |
| Height | 65 mm |
| Introduction Date | 2007-04-12 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Current Rating | 100 mA |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Operating Force | 5.69 N |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Sealable | IP67 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Cable Leads |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $130.329 |
| 10 - 49 | $127.53 |
| 50 - 99 | $126.597 |
| 100 - 499 | $126.13 |
| 500 - 999 | $125.85 |
| 1,000 - 1,999 | $125.53 |
| 2,000 - 3,999 | $125.29 |
| 4,000 - | $125.104 |





