D4C-3032-DK1EJ03
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 1 A |
| Differential Travel | 203.2 µm |
| Electrical Life | 1 Mcycles |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Operating Position | 34.29 mm |
| Overtravel | 2.9972 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 1.8034 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Connector |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $234.925 |
| 10 - 49 | $232.125 |
| 50 - 99 | $231.192 |
| 100 - 499 | $230.726 |
| 500 - 999 | $230.446 |
| 1,000 - 1,999 | $230.126 |
| 2,000 - 3,999 | $229.886 |
| 4,000 - | $229.606 |





