D2JW-01K21-MD
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Molded |
| Contact Current Rating | 100 mA |
| Contact Material | Gold |
| Contact Resistance | 140 mΩ |
| Current Rating | 100 mA |
| Depth | 5.3 mm |
| Differential Travel | 508 µm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Height | 9.4 mm |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Current Rating | 100 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Brackets, Chassis Mount, Panel, Screw, Surface Mount, Wire |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 980 mN |
| Operating Position | 14.605 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 1.143 mm |
| Pretravel | 5.2 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8536509040 |
| Sealable | IP67 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Wire Leads |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Width | 5.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 12
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $11.951 |
| 20 - 99 | $11.018 |
| 100 - 199 | $10.272 |
| 200 - 999 | $9.712 |
| 1,000 - 1,999 | $9.432 |
| 2,000 - 3,999 | $9.339 |
| 4,000 - 7,999 | $9.264 |
| 8,000 - | $9.208 |





