A7MD-106-P-09
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Black |
| Contact Material | Gold |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Resistance | 200 mΩ |
| Electrical Life | 20 kcycles |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 28 V |
| Mechanical Life | 30 kcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel, Through Hole |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PC Pin |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $20.903 |
| 10 - 49 | $17.171 |
| 50 - 99 | $16.424 |
| 100 - 499 | $15.864 |
| 500 - 999 | $15.491 |
| 1,000 - 1,999 | $15.416 |
| 2,000 - 3,999 | $15.36 |
| 4,000 - | $15.332 |





