ADV7125JSTZ330
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st49958287
Date Code:2006+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 DA converters DAC |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Reference Type | External/Internal |
| Output Type | Current - Unbuffered |
| Voltage - Supply, Analog | 3V ~ 3.6V/5V |
| Voltage - Supply, Digital | 3V ~ 3.6V/5V |
| Differential Output | Yes |
| Number of D/A Converters | 3 |
| INL/DNL (LSB) | ±0.5/±0.25 |
| Architecture | Current Source |
| Data Interface | Parallel |
| Number of Bits | 8 |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 48-LQFP(7x7) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 23
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $23.665 |
| 3 - 3 | $19.234 |
| 4 - 4 | $18.681 |
| 5 - 8 | $18.348 |
| 9 - 9 | $17.757 |
| 10 - 19 | $17.684 |
| 20 - 29 | $17.351 |
| 30 - | $17.241 |




