CSTCE12M0G55-R0
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49780176
Date Code:19+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 12.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.50% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30Ohms |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 3.2x1.3mm |
| Size / Dimension | 3.2x1.3mm |
| Height | 0.8mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




