CC1101QRHBRG4Q1
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49779369
Date Code:1719+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF transceivers |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | TxRx |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
| Current - Receiving | 15.5mA~19.3mA |
| Current - Transmitting | 12.1mA~35.5mA |
| Frequency | 310MHz~348MHz、420MHz~450MHz、779MHz~928MHz |
| Power - Output | 11dBm |
| RF Family/Standard | General ISM < 1GHz |
| Serial Interfaces | SPI |
| Data Rate (Max) | 250kBaud |
| Product Overview | IC RF TXRX ISM<1GHZ 32VFQFN |
| Modulation | 2FSK、GFSK、ASK、MSK、OOK |
| Sensitivity | -114dBm |
| Operating Temperature Range | -40°C~125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 32-VQFN(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




