UVR2W100MHD
NICHICON

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49775528
Date Code:18
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 12.5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 20 mm |
| Height - Seated (Max) | 21.9964 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 280 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 90 mA |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 450 V |
| Voltage Rating | 450 V |
| Voltage Rating (DC) | 450 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 44
MOQ:15
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15 - 149 | $6.171 |
| 150 - 749 | $5.984 |
| 750 - 1,499 | $5.909 |
| 1,500 - 7,499 | $5.853 |
| 7,500 - 14,999 | $5.834 |
| 15,000 - 29,999 | $5.825 |
| 30,000 - 59,999 | $5.816 |
| 60,000 - | $5.808 |




