RNX025100MFKEL
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49775494
Date Code:20
文档
产品属性
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Oxide |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 3.56 mm |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 360 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 100 MΩ |
| Schedule B | 8533210090 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 750 V |
| Voltage Rating (DC) | 750 V |
| Width | 7.37 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $46.28 |
| 20 - 99 | $45.346 |
| 100 - 199 | $44.879 |
| 200 - 999 | $44.599 |
| 1,000 - 1,999 | $44.039 |
| 2,000 - 3,999 | $43.758 |
| 4,000 - 7,999 | $43.665 |
| 8,000 - | $43.59 |





