RNC55J61R2BSB14
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49775484
Date Code:13
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 2.39 mm |
| Features | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Introduction Date | 2009-01-28 |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 125 mW |
| Military Standard | MIL-PRF-55182 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 100 mW |
| Power Rating | 125 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 61.2 Ω |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 0.1 % |
| Working Voltage | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 200
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $21.41 |
| 50 - 249 | $20.85 |
| 250 - 499 | $20.477 |
| 500 - 2,499 | $20.402 |
| 2,500 - 4,999 | $20.346 |
| 5,000 - 9,999 | $20.318 |
| 10,000 - | $20.292 |
| - | - |




