RNC50H1002BRB14
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49775476
Date Code:19
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 1.78 mm |
| Failure Rate | 0.01 % |
| Features | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Military Standard | MIL-PRF-55182 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 100 mW |
| Resistance | 10 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Tolerance | 0.1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 400
MOQ:3
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $30.853 |
| 30 - 149 | $30.386 |
| 150 - 299 | $30.106 |
| 300 - 1,499 | $29.546 |
| 1,500 - 2,999 | $29.172 |
| 3,000 - 5,999 | $29.098 |
| 6,000 - 11,999 | $29.042 |
| 12,000 - | $29.004 |




