IHLP5050FDER3R3M01
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49767226
Date Code:14
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-5050FD-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 18A |
| Current - Saturation (Isat) | 35A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 6.8mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.520"L x 0.508"W(13.20mm x 12.90mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.256" (6.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 145
MOQ:24
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 24 - 239 | $4.002 |
| 240 - 1,199 | $3.955 |
| 1,200 - 2,399 | $3.88 |
| 2,400 - 11,999 | $3.824 |
| 12,000 - 23,999 | $3.796 |
| 24,000 - 47,999 | $3.792 |
| 48,000 - 95,999 | $3.787 |
| 96,000 - | $3.779 |





