IHLP2525EZER3R3M01
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49767225
Date Code:19
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2525EZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 8A |
| Current - Saturation (Isat) | 8A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 20.9mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.270"L x 0.255"W(6.86mm x 6.47mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Material - Core | 鉄粉 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 13
MOQ:13
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - 129 | $7.121 |
| 130 - 649 | $6.877 |
| 650 - 1,299 | $6.802 |
| 1,300 - 6,499 | $6.746 |
| 6,500 - 12,999 | $6.733 |
| 13,000 - 25,999 | $6.718 |
| 26,000 - 51,999 | $6.709 |
| 52,000 - | $6.701 |





