GRM0225C1E3R1BA03L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49767208
Date Code:16
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 3.1 pF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.016"L x 0.008"W(0.40mm x 0.20mm) |
| Thickness (Max) | 0.009" (0.22mm) |
| Package / Case | 01005 (0402 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 38,000
MOQ:1,500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - 14,999 | $0.062 |
| 15,000 - 74,999 | $0.059 |
| 75,000 - 149,999 | $0.059 |
| 150,000 - 749,999 | $0.058 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.058 |
| 1,500,000 - 2,999,999 | $0.058 |
| 3,000,000 - | $0.058 |
| - | - |




