- Top >
- 被动元件 >
- 电阻器 >
- Through-hole/THT/Lead >
- CFS1/4CS101J(KOA)
CFS1/4CS101J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| China RoHS | Compliant |
| Diameter | 1.7 mm |
| Introduction Date | 2011-06-27 |
| Lead Diameter | 450 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 14 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 9 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 100 Ω |
| Tolerance | 5 % |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 120
MOQ:120
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 120 - 1,199 | $0.094 |
| 1,200 - 5,999 | $0.066 |
| 6,000 - 11,999 | $0.058 |
| 12,000 - 59,999 | $0.052 |
| 60,000 - 119,999 | $0.051 |
| 120,000 - 239,999 | $0.048 |
| 240,000 - 479,999 | $0.048 |
| 480,000 - | $0.047 |




