产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Latches |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 74HC |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 6 V |
| Current - Output High, Low | 7.8 mA/7.8 mA |
| Delay Time - Propagation | 15ns |
| Circuit | 8:08 |
| Independent Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 20-SO |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,080
MOQ:69
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 69 - 689 | $1.357 |
| 690 - 3,449 | $1.331 |
| 3,450 - 6,899 | $1.294 |
| 6,900 - 34,499 | $1.287 |
| 34,500 - 68,999 | $1.284 |
| 69,000 - 137,999 | $1.281 |
| 138,000 - 275,999 | $1.277 |
| 276,000 - | $1.276 |





