BD9306AFVM-TR
ROHM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st49442738
Date Code:2018
文档
产品属性
| Case/Package | MSOP |
| Contact Plating | Copper, Tin |
| Duty Cycle | 83 % |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Frequency | 800 kHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 1 A |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Supply Voltage | 18 V |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Switching Frequency | 800 µHz |
| Topology | Boost |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,461
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.536 |
| 50 - 99 | $1.108 |
| 100 - 299 | $1.042 |
| 300 - 499 | $0.998 |
| 500 - 999 | $0.989 |
| 1,000 - 1,999 | $0.982 |
| 2,000 - 3,999 | $0.979 |
| 4,000 - | $0.977 |





