TLV320ADC3101IRGER
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49428713
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 ADC/DAC specific usage |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | ADC/Audio |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 1.95V/2.6V ~ 3.6V |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Sampling Rate (Per Second) | 96K |
| Number of Channels | 3 |
| Data Interface | DSP/I2S |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Product Overview | IC ADC/AUDIO 24BIT 96K 24VQFN |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Catalog |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 24-VQFN(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




