P3500SBLRP
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 40 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Peak Pulse Current | 80 A |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
| Switching Voltage | 400 V |
| Voltage Rating (DC) | 320 V |
| Weight | 95.991485 mg |
| Width | 3.94 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




