OP27GSZ-REEL7
ANALOG DEVICES
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st49416989
Date Code:21+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 30 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 8 V |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Gain Bandwidth Product | 8 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 2.8 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.





