MAX3815CCM+TD
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | TQFP |
| Evaluation Kit | Yes |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 48 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




