- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0324010.H(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, METI, UL |
| Case/Package | Ceramic |
| Current Rating | 10 A |
| Diameter | 6.99 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 10.5 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 22
MOQ:22
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 22 - | $3.339 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




