- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0287001.PXCN(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | UL |
| Color | Black |
| Current Rating | 1 A |
| Depth | 5.1 mm |
| Fuse Current | 1 A |
| Height | 12.2936 mm |
| Housing Material | Polyamide |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Holder , Socket |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 123 mΩ |
| Voltage Rating | 32 V |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 5.1 mm |
| Working Voltage | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 117
MOQ:117
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 117 - | $0.629 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




