- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 0157005.DRT(LITTELFUSE)
0157005.DRT
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | PSE, cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 3.7 mm |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 3.9116 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder , Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 13.8 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 89
MOQ:28
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 28 - 42 | $2.643 |
| 43 - | $1.963 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




