- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 3136.25(LITTELFUSE)
产品属性
| Current Rating | 6.25 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 15.2 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 148
MOQ:139
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 139 - | $0.529 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




