- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0473001.MRT1L(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, PSE, UR |
| Body Material | Epoxy Coated |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 1 A |
| Diameter | 3.17 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 1 A |
| Housing Material | Epoxy Coated |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 300 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Wire/Cable Diameter | 640 µm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 82
MOQ:39
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 39 - 58 | $1.884 |
| 59 - | $1.401 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




