- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 045301.5MR(LITTELFUSE)
产品属性
| Body Material | Ceramic |
| Current Rating | 15 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 3.7 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 65 V |
| Voltage Rating (DC) | 65 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 526
MOQ:87
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 87 - 345 | $0.85 |
| 346 - | $0.72 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




