- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 045201.5MR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, PSE, UR |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 1.5 A |
| Height | 2.6924 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Resistance | 93 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.6924 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,307
MOQ:46
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 46 - 68 | $1.615 |
| 69 - 182 | $1.201 |
| 183 - 404 | $1.041 |
| 405 - 873 | $0.95 |
| 874 - | $0.868 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




