- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0318008.H(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 8 A |
| Diameter | 6.99 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 12.1 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 394
MOQ:30
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30 - 44 | $2.507 |
| 45 - 117 | $1.866 |
| 118 - 260 | $1.618 |
| 261 - | $1.477 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




