- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0313015.MXP(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CE, CSA, PSE, UL |
| Body Material | Glass |
| Case/Package | SOIC |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Nickel |
| Current | 1.5 A |
| Current Rating | 1.5 A |
| Diameter | 6.3 mm |
| Fuse Current | 1.5 A |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Outside Diameter | 6.35 mm |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 191 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 200
MOQ:143
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 143 - | $0.514 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




